Przedszkole Melodia

Nasza Kadra

Nasza kadra to  wykształceni, wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele.

Są to odpowiednio przygotowani i kreatywni pedagodzy, osiągający wysokie efekty w pracy z dziećmi w zakresie rozwijania ich potencjalnych możliwości oraz rozbudzania ciekawości poznawczej.

W podejmowanych działaniach nauczyciele stymulują wszystkie sfery osobowości dzieci, dbają o ich harmonijny rozwój.

Wspomaganie rozwoju na tym etapie edukacji odbywa się w miłej, serdecznej, przyjacielskiej atmosferze, gdzie stawiane zadania dostosowane są do możliwości,  potrzeb, zainteresowań oraz wieku dziecka.

Wszyscy nauczyciele posiadają wymagane wykształcenie, uprawniające do pracy z dziećmi w przedszkolu. Aby zapewnić jak najlepszą i fachową opiekę dla Państwa dzieci, nauczyciele dokształcają się i wzbogacają swoje umiejętności podczas kursów, warsztatów i szkoleń.

Ze względu na profil muzyczno-taneczny placówki zatrudniamy, również nauczycieli, absolwentów szkół muzycznych polskich i wileńskiej szkoły muzycznej.

Nauczyciel muzyki Pani Ania

I nawet gdyby na zewnątrz nie było  żadnego dźwięku wewnątrz brzmiały by całe symfonie…

My muzycy obdarzeni zostaliśmy szczególnego rodzaju wrażliwością,  bliską wrażliwości dziecięcej. Dlatego to właśnie dzieci są dla mnie  źródłem radości, zadziwienia i związanej z tym  nieustającej inspiracji. Chciałabym aby dla nich   muzyka stała się także czymś ważnym, zrozumiałym i tą…jaśniejszą stroną ich życia.

Absolwentka  dwóch stopni szkół oraz studiów muzycznych, kilka lat pracy z dziećmi w przedszkolu, i… kilkanaście z własną Weroniką