Terapia integracji sensorycznej w przedszkolu

Sala integracji sensorycznej w Przedszkolu Melodia zapewnia dzieciom potrzebującym harmonijny rozwój.

Rozwijanie zdolności koncentracji oraz nabywania nowych umiejętności mogą blokować trudności z odbieraniem wrażeń płynących z otoczenia. Integracja sensoryczna to zdolność odczuwania, rozumienia, organizowania informacji dostarczanych przez zmysły (wzrok, słuch, dotyk, węch, smak, układ przedsionkowy i proprioceptywny).

Prowadzenie terapii poprzedzone jest szczegółową diagnozą, która decyduje o przebiegu zajęć i rodzajach ćwiczeń wykonywanych przez dziecko.

Specjalna sala, odpowiednio dobrany sprzęt i wykwalifikowana kadra zapewnią Twojemu Dziecku poprawę funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Zapraszamy na dodatkowe zajęcia terapii integracji sensorycznej dzieci z naszego przedszkola a także nie uczęszczające do naszej placówki.

Zajęcia odbywają się z doświadczonym terapeutą certyfikowanym przez Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Integracji Sensorycznej (PSTIS).

Cennik:

Diagnoza: 280 zł (3 spotkania)

Terapia: 80 zł za 50 min. zajęć