Budynek i Plac zabaw

Powiększyliśmy nasze przedszkole o nowe, przestronne pomieszczenia dzięki temu zajęcia są dla dzieci bardziej komfortowe.

Budynek przedszkola

Dzieci przebywają na parterze budynku, w nowo wyremontowanym,  spełniającym wymagania Sanepidu i Straży Pożarnej.

Pomieszczenia są pomalowane w ciepłych i przyjaznych dzieciom kolorach farbą antyalergiczną.

Posiadamy zainstalowany nowoczesny system wentylacji z rekuperacją, posiadający bardzo skutecznefiltry antyalergiczne.
Przestronne i słoneczne sale.

Specjalne umywalki i sedesy dostosowane do wzrostu dziecka, krany na fotokomórkę

Plac zabaw

Posiadamy duży bezpieczny plac zabaw bezposrednio przy przedszkolu.Dzieci czują się tu komfortowo i swobodnie podczas zabaw na świeżym powietrzu, nawet w upalne dni, ponieważ teren jest zacieniony, cichy i położony z dala od ruchliwej ulicy.